SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Svatební den je pro každou ženu tím nejkrásnějším dnem v životě a každá žena si také přeje, aby byl přesně podle jejích představ. I já se snažím maximálně přizpůsobit Vašim přáním a představám, a nerušeně zachytit ty nejkrásnější chvíle Vašeho svatebního dne.

Nevěstám vždy doporučuji úplný balíček, jelikož obsahuje také předsvatební focení, které má velkou výhodu, a to že se před svatbou vzájemně lépe poznáme. Na svatbě pro Vás tedy již nebudu tolik cizí. Sami si také vyzkoušíte, jaké to je pózovat před objektivem a jak spolupracovat s fotografem. Pro mě jako fotografa, je to také dobré nejen z hlediska toho, že Vás taktéž lépe poznám a budu vědět, jak s Vámi při focení pracovat, ale především zjistím, který úhel Vám nejvíce sluší a kdy a jak nejlépe zachytit Vaši osobnost. Navíc budete mít nejen svatební fotografie ale i pár dalších romantických snímků na památku. Jsem s Vámi po celý svatební den a tudíž si novomanželské focení můžete naplánovat, jak bude potřeba. Navíc již během svatebního dne obdržíte i tištěné momentky ♥

Fotografie poskytuji pouze upravené a v množství stanoveném vybraným balíčkem. Tak jako každý fotograf má svůj osobitý styl, tak i mé snímky obsahují můj rukopis a nelze žádat kopírovaní jiných fotografů. Zakládám si spíše na kvalitě než-li na kvantech nekvalitních fotografií.

Pokud se Vám mé snímky líbí, neváhejte mě kontaktovat. Ráda strávím Váš Den po Vašem boku...

CENÍK NA VYŽÁDÁNÍ