Spolupráce

Jste vizážistka, kadeřník, stylista nebo floristka a rádi byste navázali spolupráci? Neváhejte mi napsat a můžeme se domluvit na společném projektu!

Hledáme zajímavé tváře do svých projektů

Pro své soukromé projekty občas hledám zajímavé typy, muže, ženy i děti.

Forma spolupráce je formou TFP - (Time for print).

 

S KÝM SPOLUPRACUJI

Jelikož se jedná o mé vlastní projekty, je mým právem si vybrat osobu, jejíž rysy nejlépe odpovídají mé konkrétní představě. Nespolupracuji tedy s každým a nejedná se o focení ZADARMO! Soukromé projekty fotografuji vyjímečně a preferuji zkušené modelky/modely, ale pokud se objeví opravdu zajímavá tvář bez zkušeností, nemám s tím problém. Věk modelek 18-28 let, modelové 18-35 let. Výhodou je vždy: netypický tvar obličeje, zajímavý sestřih např. rovná ofina, mikado, zrzavé či blond vlasy, pihy, husté obočí, jiná barva pleti, u mužů plnovous a dlouhé vlasy. Prostě nic běžného!

U modelek požaduji nestydlivost a v případě potřeby ochotu fotit topless, tedy s holými prsy, jelikož někdy to prostě jinak nejde a je nutno s tím počítat.

Každopádně si zakládám na spolehlivosti a spolupracuji jen se zodpovědnými lidmi, se kterými je rychlá a snadná domluva. Tzn. požaduji i jistou flexibilnost.
Pokud disponuješ těmito vlastnostmi, neváhej mě kontaktovat!

PROJEKT

 Své projekty mám do detailu promyšlené a veškeré věci v souvislosti s focením si zajišťuji sama (vizáž, vlasový styling, oděvní styling, rekvizity apod.), ale občas vyjímečně využiji spolupráce vizážistky a dalších. Pro aktuální projekt buď zadávám poptávku nebo kontaktuji již konkrétní osobu. S modelkou/modelem se poté domlouvám na detailech konkrétního projektu a požadavcích. Dohodnutý termín je závazný a pokud se mi zdá model jako nespolehlivý, mám právo s ním již nadále nespolupracovat.
 

UŽITÍ VÝSLEDNÝCH FOTOGRAFIÍ

V případě TFP si podmiňuji uveřejnění fotografií s podpisem fotografa, jelikož fotografie slouží pro prezentaci obou stran.

 

VÝSLEDNÉ FOTOGRAFIE

Z TFP focení poskytuji pouze fotografie ve zmenšeném rozlišení pro prezentaci na internetu s podpisem fotografa, tedy plně dostačující pro prezentaci modela. Pokud model chce výsledné fotografie vytisknout např. do booku, je možné zajistit tisk maloformátový i velkoformátový, dle přání. Fotografie v plném rozlišení poskytuji pouze u placených zakázek nebo v případě, že si model žádá další fotografie dokoupit. I v tom případě je ale model povinen se prezentovat pouze fotografiemi s podpisem autora, jelikož se jedná o autorskou tvorbu, a fotografie v plném rozlišení slouží tedy výhradně pro soukromý tisk.

Model obdrží 1-2 výsledné upravené fotografie (podle projektu), dle výběru fotografa.

 

FOTOGRAFIE NAVÍC

V případě zájmu modela o více fotografií, je možné si další dokoupit.

JAK DLOUHO TRVÁ ZPRACOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ?

Jelikož se jedná o TFP, upřednostňuji placené zakázky a fotografie z TFP upravuji v mezičase či až po zpracování důležitých zakázek. U TFP si velice zakládám na grafických úpravách a retuši, takže na ně potřebuji výrazně více času. Je tedy možné, že fotografie mohou být do měsíce, ale mohou být hotové kvůli zakázkám, dovolené, nemoci apod. až třeba za 4 měsíce a je nutné s tím počítat.

PREFERENCE:

Zodpovědnost

Máš-li zodpovědnost a profesionální přístup,

Zkušenosti

zkušenosti s profi focením

Vyjímečnost

a navíc jsi něčím vyjímečná/ý,

ozvi se mi!

Připoj odkaz na své portfolio nebo přidej pár svých zřetelných fotografií obličeje i postavy a připiš pár řádků o sobě, svých zkušenostech a také proč právě ty se hodíš do mých projektů. Nezapoměň uvést telefon, na kterém si v případě potřeby k zastižení a připiš také věk, konfekční velikost, výšku a město, odkud jsi. V případě, že tě vyberu do daného projektu, budeš kontaktován/a telefonicky a domluvíme termín focení.