DALŠÍ SLUŽBY


VIZÁŽ

TISK

ŠATY

DÁRKOVÝ POUKAZ

Překvapte elegantním a originálním dárkem! Veškeré focení je možno zakoupit ve formě poukazu. Platnost 6 měsíců! Poukaz nelze vrátit. Možné doručení poštou.

PROFI VIZÁŽISTKA

V případě zájmu o spolupráci profesionální vizážistky, lze přiobjednat její služby v ceně 800,-Kč, které si hradíte zvlášť. V ceně je zahrnut make-up i vlasový styling.

TISK

Pro své klienty dle přání zpracuji fotografie do určitého formátu i barenosti. Tisk je možný na fotopapír, plátno Kappa desku, dřevo aj. Taktéž výroba rámu na zakázku.

ŠATY ZE SALÓNU

Na focení lze zapůjčit šaty společenské, svatební i pro malé družičky. Cena je zlomková oproti běžnému půjčovnému (pouze 200 - 400 Kč).

Zabývám se především aranžovanou fotografií inspirovanou vždy určitým tématem, pro kterou zajišťuji věškerý styling. Takto připravené fotografie mají svůj příběh a jsou předem promyšlené, takže výsledek odráží prvotní myšlenku. Poraďte se o tématu pro Vás nebo si vyberte z nabídky (pohádková, dobová či fantasy). Každý má své sny a přání, tak se nebojte ty Vaše proměnit v krásnou fotografii. Aranžované focení je vždy trochu o inscenaci a herectví, takže se nemusíte bát zahrát si jakoukoli roli. Tematický styling Vám většinou pomůže se do role plně vžít a focení bývá zážitkem. Každý snímek prochází navíc detailní retuší a grafickou úpravou.

Samozřejmě nabízím i klasické fotografování, u kterého ovšem nezajišťuji styling. Fotografuji převážně romantické portréty, ale nevyhýbám se ani rodinným snímkům, fotografování dětí, svatební fotografii či booku. Vyjímečně pořádám i fotoakce se stylingem, které zveřejňuji na facebooku.

TVOŘÍM A FOTÍM SRDCEM

O výraz uměleckého portrétu se zajímám od roku 2012. Samotnému fotografování se významě věnuji od roku 2014, ale fotoaparát držím v ruce už od dětství. Od mala tíhnu k výtvarným činnostem a baví mě tvořit zvláštní věci, na což by byl asi dědeček jako umělec pyšný. Takže bylo jen otázkou času, kterým směrem se nakonec vydám. Fotografii jsem studovala na škole, tak jako návrhářství, dejiny umění a grafiku. Výhodou je pro mě taktéž studium vyšší odborné oděvní školy i mé dřívější zkušenosti s modelingem, a také znalost mnoha výtvarných technik a materiálů, což mi dává přehled v mnoha oborech. Vlastním též akreditovanou profesní kvalifikaci „Fotoreportér“.

Na estetickou hodnotu svých snímků jsem velice náročná a každá aranžovaná fotografie, která vzniká v mých rukou, musí být dokonalá a měla by vyprávět nějaký příběh či vyjadřovat emoce.

Fotografií vyjadřuji svůj vnitřní svět,
proto i má tvorba se mění, tak jako se měním já sama...

IDEA / ORGANIZACE

Přípravám stylizované fotografie předchází nejprve návrh tématu s konkrétní představou. Poté přichází na řadu zapůjčení oděvů, rekvizit, nákup materiálu a vlastní tvorba doplňků, dekorací, šatů a šperků, zajištění interiéru či lokace, popř. objednání vizážistky a zvířat včetně asistence, a technické přípravy.

VIZÁŽ A STYLING

Před fotografováním navíc nad rámec služby poskytuji tematické líčení a vlasový styling zcela zdarma. V případě zájmu o spolupráci profesionální vizážistky pouze asistuji a samozřejmě vždy zajišťuji veškerý tematický styling a dekorace.

 

 

FOTOGRAFOVÁNÍ

Délka aranžovaného fotografování je 1-2 hodiny podle náročnosti. Fotografování probíhá v exteriéru nebo v zamluveném soukromém interiéru. Při focení hledám správný úhel a stylizuji si klienty do vhodných póz.

POSTPROCES

Nejvíce práce je s grafickou úpravou. Jako se osvětloval a tónoval negativ, u digitální fotografie tomu není jinak. Na snímku upravuji nejen jas, kontrast a ostrost, ale retušuji také nedokonalosti pleti a jiné rušivé prvky. Tváře modeluji světlem, dotvářím atmosféru efekty, zvýrazňuji přednosti a barvy nebo je potlačuji. Stojím si za tím, že každá fotografie vyžaduje individuální přístup!